LPG ENDERMOLOGIE® FACE - přirozený facelifting

Cellu® M6 a Mobilift M6®, inovace v péči o pleť

Endermologie® face: viditelné výsledky již po prvním ošetření!


Představujeme LPG endermologie® face s inovovanou terapeutickou hlavicí Ergolift (nový patent LPG) - integrovaný mikro-motor pro dvojrozměrnou stimulaci Mecano-stimulationTM: Vertikální (sekvenční sání) a horizontální (rychlost kmitů klapek).
 

Díky této inovaci se stimulace kožních tkání zvýšila o 270% oproti předchozí LPG nemotorické LIFT technologii!

Inovovaná technologie endermologie® face prokazuje:

  • +80% PRODUKCE KYSELINY HYALURONOVÉ 
  • +70% ZPEVNĚNÍ POKOŽKY
  • +87% VYHLAZENÍ VRÁSEK
  • +46% PRODUKCE ELASTINU
  • ZÁŘIVÁ PLEŤ ×2
  • *Odborná studie Prof.Humbert, Clinical Interventions in Aging 2015.

Endermologie® face obdržela již dvě prestižní světová ocenění:
„Cena za inovaci v estetické medicíně“ na Face2Face kongresu v Cannes, 2013
„Ocenění v oblasti anti-aging a beauty“ na Kongresu AMEC v Paříži, 2013

►   RESULTS BOOK nejnovější informace  k výsledkům ošetření endermologie® face
book ke stažení (PDF, cca 1,5 MB)

 

Endermologie® face: SKUTEČNÉ FITNESS VAŠÍ PLETI


Téměř 30 let odborných zkušenosti LPG® podpořené klinickými a vědeckými studiemi dnes přináší inovaci do oboru péče o pleť. Kdo jiný než LPG® Systems, světová jednička v boji proti celulitidě, může vašemu kosmetickému salónu nabídnout řešení problémů s povadlou pletí a vráskami?
 
Endermologie® face, patentovaná metoda LPG ošetření, je velmi účinné profesionální řešení pro využití v beauty klinikách s vlastním know-how.
 
Péče endermologie® face má mnohem hlubší účinky než kterákoli jiná metoda a pomáhá pleti obnovit její pevnost a elasticitu. Díky ošetření endermologie® face mohou profesionálové v oboru péče o krásu konečně efektivním způsobem pečovat o problematickou a stárnoucí pleť příjemným a bezpečným způsobem.
Tato speciálně vyvinutá technologie podporuje tvorbu kolagenu a dodává 100% přirozený vzhled pleti. Endermologie® face dodává Vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek a obnovuje její pružnost. Již po jednom ošetření je prokázán viditelný efekt.
 
Endermologie® face je speciálně vyvinutá technologie k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni, přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.
 
Příjemná a relaxační endermologie® face je mimořádně účinná. Obnovuje tkáně v buněčné úrovni, optimalizuje produkci elastinu a kolagenu pro vyplnění linií a zjemnění vrásek. Zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává Vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou.
 

Další informace k Endermologie® face

New Endermologie® face je dostupná v nové generaci přístrojů Cellu M6® ALLIANCE i v Mobilift M6® CONNECT

Další informace v angličtině na webu endermologie.com