Servis, školení a návody k LPG přístrojům

KP Medical s.r.o. jako výhradní distributor  kosmetických a terapeutických přístrojů francouzské společnosti LPG® SYSTEMS pro Českou a Slovenskou republiku poskytuje obchodním partnerům školení, servis, náhradní díly i návody.

Školení

Základní informace ke školením s přístroji LPG Systems France

Jako výhradní distributor LPG Systems nabízíme odborné školení obsluhy pro Váš personál přímo dle konkrétního typu LPG přístroje. Toto odborné LPG školení zakončené certifikací probíhá ve školicím centru KP Medical Černošicenebo u klienta dle dohody.

LPG patentovaná inovacenový přístroj Cellu M6® ALLIANCE sestavuje individuální protokoly ošetření těla přímo na míru klienta podle zvolených partií těla a dle času, který má klient k dispozici (10, 20, 30 nebo 40 minut) pomocí speciálního diagnostického zařízení LPG® SCAN v tabletu.

Pro větší lázeňské domy a beauty kliniky doporučujeme odborné LPG školení personálu minimálně 1x za dva roky, protože masážní techniky LPG se neustále vyvíjí. 

Předchozí generace LPG přístrojů Cellu M6® s integrovanou „chytrou navigací“ nabízí 90 protokolů ošetření pro zdraví, krásu a wellness.

Workshopy pro stávající majitele přístrojů

Pro zdokonalení masážních technik LPG pořádáme ve školicím centru KP Medical Černošice pravidelně i jednodenní "LPG workshopy" pro stávající majitele LPG přístrojů.

 

Návod pro ovládání LPG EndermoScan

Připravili jsme pro Vás český návod ovládání aplikace EndermoScan - nový profesionální diagnostický systém LPG v tabletu. Jedná se o diagnostické zařízení pro komplexní vstupní diagnostiku těla a tváře, výběr vhodných protokolů ošetření a sledování výsledků během terapie. Český návod ke stažení (cca 5,5 MB, PDF).

 

 

 

 

 

Návod ke stažení a aktualizaci software CELLU M6® ALLIANCE

Připravili jsme pro Vás návod jak provést aktualizaci dat CELLU M6® ALLIANCE:

Video návod ve francoužštině s anglickými titulky:

 

 

 

Servis a náhradní díly

Jako výhradní distributor LPG Systems poskytujeme i nezbytné servisní služby na území České a Slovenské republiky. Autorizovaní technici LPG provádí nejen odborné instalace nových LPG přístrojů, ale i pravidelný servis a čištění LPG techniky.

Výrobcem doporučená pravidelná profilaxe LPG přístrojů, která zajistí dokonalý provoz Vašeho LPG přístroje, je každých 1000 hodin provozu.

 

Klientská podpora 

Spotřební materiál a náhradní díly pro servis jsou skladem v KP Medical s. r. o. v Černošicích u Prahy.