Mise: STOP CELULITIDĚ - SPLNĚNO!

99% vyhlazení celulitidy po cílených protokolech ošetření endermologie® „Zadeček“ a „Stehna“ díky novému přístroji CELLU M6 ALLIANCE®. Bezbolestné ošetření stimuluje a mobilizuje kožní tkáň do hloubky. Podrobnosti v příloze ke stažení (PDF cca 900 KB).

Pozvánka na veletrh INTERBEAUTY BRATISLAVA

Srdečně Vás zveme ve dnech 10. - 11. 11. 2023 na kosmetický veletrh INTERBEAUTY BRATISLAVA (Výstaviště INCHEBA). Těšíme se na Vás v LPG® stánku č.403/Hala B1 (hlavní ulička). Váš Tým LPG® KP Medical s.r.o.

Novinky LPG® na AKO BEAUTY PRAHA 2023

Srdečně Vás zveme na kosmetický kongres AKO BEAUTY PRAHA v pátek 15. září, zde ve 13:20 hod. na přednášce představíme letošní NOVINKY LPG®.

Pozvánka na veletrh FOR BEAUTY PRAGUE 2023

Srdečně Vás zveme 24. - 25. března na kosmetický
veletrh FOR BEAUTY v Praze Letňanech
.
Těšíme se na Vás v LPG® stánku:
Hala č.1 (hlavní ulička). Váš Tým LPG®

LPG KOSMETIKA FACE - podpora endermologie®

Informace k novinkám LPG® KOSMETIKA FACE:
2 nové řady kosmetických produktů endermocell HYDRATION pro hloubkovou hydrataci pleti a endermocell SMOOTHING proti vráskám.
.

Pozvánka na veletrh FOR BEAUTY PRAGUE 2022

Srdečně Vás zveme 8. - 9. dubna na jarní veletrh
FOR BEAUTY v Praze Letňanech na LPG stánek B 30 v hale B3
. Skvělá zpráva pro 50 z Vás, kteří mohou získat volný vstup. Těšíme se na Vás. Tým KP Medical

Pozvánka CONGRESS OF BEAUTY PRAGUE 4. - 5. 10. 2018

Srdečně Vás zveme na CONGRESS OF BEAUTY PRAGUE pořádaný Unií kosmetiček 4 .- 5. října, kde Vás rádi přivítáme 4. 10 od 11:30 a 5. 10. od 12 hodin na odborných přednáškách LPG ENDERMOLOGIE®
Boj za přirozenou krásu. Vstupenky si můžete zakoupit na webové stránce kongresu.

DOPLŇKY STRAVY pro omlazení a zářivou pleť

Uspokojí všechny potřeby vaší pokožky. Nové doplňky stravy vyvinuté experty LPG® působí na pokožku „zevnitř“ a cíleně podporují přístrojové ošetření ENDERMOLOGIE®.
3 NOVÉ NUTRIPRODUKTY obsahují přírodní aktivní látky: KOLAGEN, OMEGA, KYSELINA HYALURONOVÁ pro pružnost, zpevnění a hydrataci pokožky. Informace ke stažení česky (PDF, 1MB) a slovensky (PDF, 1 MB).

Pozvánka na veletrh FOR BEAUTY

Srdečně Vás zveme 8. - 9. 10. na letošní veletrh FOR BEAUTY v Praze Letňanech na LPG stánek B26 v hale 3. Těšíme se na Vás. Tým KP Medical s.r.o.

KOSMETIKA BODY endermologie® pro zeštíhlení

LPG® ENDERMOSLIM: NOVÁ ŘADA ETICKÉ KOSMETIKY A NUTRI PRODUKTŮ 2 NOVÉ LPG PRODUKTY BODY SHAPING GEL (tvarující tělový gel) a BODY SHAPING CREAM (tvarující tělový krém) jsou založeny na exkluzivní synergii působení na buněčné adipocyty i na fibroblastypro optimalizaci výsledků endermologie®.
NOVÝ LPG®  SLIMMING  CONCENTRATE V KAPSLÍCH! bezpečné hubnutí pro každého. Působí jako přirozený stimulant těla.