fbpx LPG ENDERMOLOGIE BODY | KP Medical

LPG ENDERMOLOGIE® BODY

Bojujeme za přirozenou krásu!

Cellu M6® ALLIANCE
NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

Představujeme Vám revoluční kombinaci dvou technologií, která nabízí jedinečné výsledky a komplexní účinky na postavu díky spojení efektivní péče pro zeštíhlení a omlazení. Dokonalé spojení dvou patentovaných technologií LPG®motorizovaný váleček s motorizovanou klapkou a synchronizovaný sekvenční podtlak – umožňuje zcela nový způsob automatické aktivace kožní tkáně.

 • cílená eliminace lokalizovaného tuku
 • přirozené obnovení tvorby kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • pokožka se zpevňuje a vyhlazuje se efekt pomerančové kůže

CELLU M6 ALLIANCE

CELLU M6 ALLIANCE

REVOLUCE V PŘÍSTROJÍCH CELLU M6®

Společnost LPG® vyvinula nové ošetření pro zeštíhlení a omlazení 21. století. Opět se postavila zaběhlým pravidlům i způsobům myšlení.

Ošetřující hlavice se dvěma válečky prošla poprvé ve své historii radikální proměnou. Představujeme nový způsob ošetření, inovativní synergii motorizovaného válečku a klapky!

Nyní již nemusíte volit mezi hubnutím nebo omlazením! Motorizovaný váleček a motorizovaná klapka v kombinaci se sekvenčním podtlakem hloubkově stimulují a aktivují tkáň ve všech vrstvách, a umožňují tak ještě příjemnější a účinnější ošetření.

NOVÁ PATENTOVANÁ TECHNOLOGIE SPOLEČNOSTI LPG®

NOVÝ SENZOR ALLIANCE SKIN IDENTITY

Díky novému senzoru Alliance Skin Identity již kvalita tkáně nijak neomezuje výkon léčby! Stimulace se dokonale přizpůsobí konkrétnímu typu pokožky, což umožňuje optimalizovat intenzitu ošetření a přitom zcela respektovat daný typ kůže.

 • ZPEVNĚNÍ pokožky 71 %*
 • ELIMINACE TUKU -5,2 CM*
 • VYHLAZENÍ  CELULITIDY 67 %*

*) Studie Dermscan Endermologie® 2016. Po 12 ošetřeních: naměřený úbytek obvodu pasu až -5,2 cm. Po 3 ošetřeních: 67 % žen udávalo vyhlazení efektu pomerančové kůže. Po 3 ošetřeních: 71 % žen udávalo zlepšení pevnosti své kůže.

 

 

 

CELLU M6® ALLIANCE

KOMPLEXNÍ ÚČINNOST A VIDITELNÉ VÝSLEDKY JIŽ PO 3. OŠETŘENÍ

Bříško nebo boky? Celulitida nebo zpevnění? Toto věčné dilema již nemusíte řešit. Ošetření endermologie® účinkuje komplexně, je velmi příjemné a lze ho nastavit na míru a přizpůsobit:

 • dle typu pleti
 • problémových partií
 • požadované doby ošetření (od 10 do 40 minut)

Tato 360° péče endermologie® s ošetřením na míru přináší výsledky již po 3 ošetřeních!

 

Předchozí generace přístrojů Cellu M6® pro krásu a fyzioterapii

Endermologie® Body zabere tam, kde dieta a cvičení ne. Zaručuje zeštíhlení bez chirurgického zákroku. 

Navzdory intenzivnímu cvičení a přísně předepsaným dietám si tělo ukládá tuk v určitých partiích.

 Nejnovější informace "Otázky o hubnutí"  od LPG Systems France 

"Abychom lépe pochopili potřeby současných žen při cíleném hubnutí, uspořádala společnost LPG SYSTEMS speciální mezinárodní kampaň. Prostřednictvím internetu shromáždila dotazy od čtenářek, kterým záleží na jejich postavě. Vybraní blogeři věnující se oboru kosmetika a krása po několik týdnů zpovídali tisíce svých čtenářek a dali dohromady téměř 500 dotazů týkajících se tématu komplexně, od hubnutí přes celulitidu, až po různé diety."

Stáhněte si a přečtěte dokument Otázky o hubnutí v češtině! (PDF, 1,3 MB)

Stáhněte si dokument Otázky o hubnutí ve slovenštině! (PDF, 1,7MB) 

Lipomassage by ENDERMOLOGIE

Endermologie® Body pro Vaši dokonalou postavu

Endermologie® Body je speciálně vyvinutá technologie z endermologie, která nabízí vědecky prokázané řešení pro lokalizovaná místa, kde je tuk, celulitida, ochablá pokožka i kontury. Za pouhých 6 sezení je možné přeformovat Vaše tělo s dlouhotrvajícím efektem. Tajemství Endermologie® Body spočívá v tukových buňkách. Endermologie® Body aktivuje lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňky).

Opravdu jen za 6 sezení dosáhnete zeštíhlení, zpevnění, vytvarování postavy tam, kde to nejvíce potřebujete. Endermologie® Body je lokalizované ošetření, které se provádí výhradně patentovanými přístroji LPG. V těchto 6-ti 35 minutových sezeních uvidíte pozoruhodné zlepšení Vaší postavy a pružnosti pokožky. Konečně můžete odstranit zatvrzelý tuk z míst, o kterých jste si mysleli, že je to nemožné!

 

Cellu M6® Integral a Cellu M6® Endermolab

- kosmetické masážní přístroje využívající mechanické stimulace na bázi metody Endermologie® Body

 • estetické programy
 • sportovní programy
 • relaxační programy

Odborníci zabývající se oborem kosmetologie a estetické medicíny se vyjadřují o metodě Endermologie® Body velmi pozitivně. Tato metoda v sobě spojuje působení dávkovaného vakua a válečkové masáže. Pracovní hlavice přístroje s dvěma zcela nezávisle poháněnými válečky vytváří takzvanou "vakuovou vlnu", která se posouvá pomocí samohybné hlavice dopředu, dozadu, dostrany nebo diagonálně. V závislosti na zvoleném programu je procedura doplněna stálou nebo impulsní aspirací.

Odborné studie prokázaly, výsledky po 6 ošetřeních endermologie® body. 

 

 Endermologie® body video

Další informace k Endermologie® body

New Endermologie® body je dostupná v nové generaci přístrojů Cellu M6® ALLIANCE LAB a Cellu M6® ALLIANCE
i v modelech Cellu M6® ENDERMOLAB [2]Cellu M6® INTEGRAL [2] a  Mobilift M6® CONNECT

Další informace k LPG Endermologie® body na webu endermologie.com