Profesionální kosmetické a terapeutické přístroje LPG® Systems France

Terapeutický přístroj poslední generace Cellu M6® s novou patentovanou hlavicí Alliance (body) spojující sílu válečku a intenzitu klapky.
Tato inovace přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních!

Kombinovaný přístroj „2v1“ nabízí obě unikátní ošetření
těla i tváře: endermologie® body & face

Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky:
intenzita ošetření je inteligentní hlavicí optimalizována dle potřeby klienta.
Přístroj určený pro estetickou medicínu a fyzioterapii má integrované i terapeutické protokoly ošetření na léčbu kožní tkáně (jizvy, otoky, hematomy, žilní nedostatečnost a další terapie).

Informační brožura MEDICAL ENDERMOLOGIE®
ke stažení v češtině a i slovenštině (PDF, cca 1 MB).

Informační brožura ENDERMOLOGIE® IN MEDICAL AESTHETICS
ke stažení v angličtině (PDF, cca 1 MB)

Kosmetický přístroj poslední generace Cellu M6® s novou patentovanou hlavicí Alliance (body) spojující sílu válečku a intenzitu klapky.
Tato inovace přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních!

Kombinovaný přístroj „2v1“ nabízí obě unikátní ošetření těla i tváře: endermologie® body & face

Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky:
intenzita ošetření je inteligentní hlavicí optimalizována dle potřeby klienta.
Přístroj určený pro kosmetické salony a lázeňské resorty má integrované i speciální protokoly pro wellness péči a sportovní regeneraci.

Informační brožura ke stažení (PDF, cca 1MB): Speciální ošetření pro lázně & wellness ověřené výsledky a zážitek smyslů -

Nová generace kosmetického přístroje Cellu M6 ALLIANCE® Wi-Fi připojení a ID diagnostiku v tabletu.

Nabízí neomezený počet protokolů ošetření těla „na míru“  klienta a individuální péči endermologie® body.

Přístroj má 1 ošetřující hlavici Alliance 80 (body) pro všechny partie těla.

Nová generace kosmetického přístroje Mobilift M6® CONNECT nabízí díky Wi-Fi připojení a „chytré“ diagnostice v tabletu větší množství protokolů a osobní péči endermologie® face „na míru“ klienta.

LPG ošetřující hlavice Ergolift pro citlivé partie tváře a dekoltu. Cílená stimulace pokožky podporuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení a má viditelné výsledky již po jednom ošetření.

Novinka - přístroj HUBER 360® EVOLUTION: unikátní NEURO PHYSICAL TRAINING® Poslední generace sportovně - rehabilitačního přístroje HUBER 360° EVOLUTION poskytuje vyšší úroveň fyzioterapie i profesionální sportovní trénink.

Přístroj se specializuje na rehabilitace kloubů a svalů, umožňuje léčit více než 90% patologických změn (170 terapeutických protokolů), nabízí ucelenou a inteligentní fyzioterapii včetně výsledné diagnostiky pacientů v tabletu.

Další využití: SPORT& FITNESS

Celkem 440 integrovaných protokolů (dle sportovní disciplíny nebo vybraných partií) efektivně zlepšuje fyzickou kondici všech sportovců. Díky střídání fází zatížení a uvolnění těla na pohyblivé plošině dochází k maximálnímu spalování tuků i tvorbě svalové hmoty. Ideální řešení pro modelaci postavy a zlepšení fyzické kondice v rekordním čase!

Repasovaný kosmetický přístroj za výhodnou cenu: předchozí generace Cellu M6® s ošetřující hlavicí BODY Ergodrive (2 motorické válečky) a ošetřující hlavici Ergolift pro citlivé partie tváře a dekoltu.


Kombinovaný přístroj „2v1“ nabízí obě unikátní ošetření těla i tváře: endermologie® body & face (27 přednastavených protokolů).
Přístroj Cellu M6® INTEGRAL [2]  je praktický a mobilní (na kolečkách).

LPG přístroj WELLBOX [S]® na domácí péči endermologie®. 6 minut terapie denně doma pro omlazení a zeštíhlení. Můžete nás kontaktovat i telefonicky.

Profesionální kosmetika LPG® podporuje až o 50% účinek přístrojového ošetření ENDERMOLOGIE® (prokázáno studiemi). Dostupná exklusivně v LPG centrech.