fbpx LPG Přístroje | KP Medical

Profesionální kosmetické a terapeutické přístroje LPG® Systems France

Novinka  - revoluční technologie nové hlavice Alliance (body) spojuje sílu válečku a intenzitu klapky.
Tato inovace přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních! 

Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky: intenzita ošetření je optimalizována.
Přístroj je integrován přímo do masážního stolu a je vhodný pro menší terapeutické kabinky.
Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face.
Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický

Novinka  - mobilní varianta přístroje poslední generace Cellu M6® s revoluční technologií nové hlavice Alliance (body) spojující sílu válečku a intenzitu klapky.
Tato inovace přináší viditelné výsledky již po 3 ošetřeních!

Díky novému sensoru Alliance Skin Identity se stimulace vždy dokonale přizpůsobí individuálním vlastnostem pokožky:
intenzita ošetření je optimalizována.
Nabízí obě unikátní ošetření: endermologie® body & face.
Vyrábí se dva typy: kosmetický a terapeutický.

Novinka - přístroj HUBER 360® EVOLUTION: unikátní NEURO PHYSICAL TRAINING® Poslední generace sportovně - rehabilitačního přístroje HUBER 360° EVOLUTION poskytuje vyšší úroveň fyzioterapie i profesionální sportovní trénink.

Přístroj se specializuje na rehabilitace kloubů a svalů, umožňuje léčit více než 90% patologických změn (170 terapeutických protokolů), nabízí ucelenou a inteligentní fyzioterapii včetně výsledné diagnostiky pacientů v tabletu.

Další využití: SPORT& FITNESS

Celkem 440 integrovaných protokolů (dle sportovní disciplíny nebo vybraných partií) efektivně zlepšuje fyzickou kondici všech sportovců. Díky střídání fází zatížení a uvolnění těla na pohyblivé plošině dochází k maximálnímu spalování tuků i tvorbě svalové hmoty. Ideální řešení pro modelaci postavy a zlepšení fyzické kondice v rekordním čase!

Nová generace kosmetického přístroje Mobilift M6® CONNECT nabízí díky Wi-Fi připojení a „chytré“ diagnostice v tabletu větší množství protokolů a osobní péči endermologie® face „na míru“ klienta. LPG ošetřující hlavice Ergolift pro citlivé partie tváře a dekoltu. Cílená stimulace pokožky podporuje přirozenou tvorbu základních látek pro omlazení a má viditelné výsledky již po jednom ošetření.

Předchozí generace kosmetického přístroje Cellu M6® pro ošetření těla i tváře metodou endermologie®. Přístroj Cellu M6® INTEGRAL [2]  je praktický a mobilní (na kolečkách).

Předchozí generace kosmetického přístroje Cellu M6® pro ošetření těla i tváře metodou endermologie®. Přístroj Cellu M6® ENDERMOLAB [2]  je integrován přímo do masážního lehátka, ideální pro menší kabinky.

LPG přístroj WELLBOX [S]® na domácí péči endermologie®.
6 minut terapie denně doma pro omlazení a zeštíhlení.
Podrobné informace v angličtině na www.wellbox.com nebo nás neváhejte kontaktovat.

Profesionální kosmetika LPG® podporuje až o 50% účinek přístrojového ošetření ENDERMOLOGIE® (prokázáno studiemi). Dostupná exklusivně v LPG centrech.