Salon KP Medical Černošice

Pro klientky z Černošic a okolí nabízíme ošetření profesionálními přístroji LPG v našem novém centru KP Medical Černošice. 

LPG ošetření jsou neinvazivní, bezbolestné a velmi účinné

zejména pro zeštíhlení a anti-aging prevenci. Pro každou klientku připravujeme speciální program "na míru" na základě vstupní konzultace a konkrétních požadavků klientky. Vstupní odbornou konzultaci a ukázku ošetření přístrojem LPG ENDERMOLOGIE® BODY a ENDERMOLOGIE® FACE nabízíme vždy ZDARMA, aby klientka osobně pocítila a viděla okamžitý efekt LPG ošetření. Následně LPG terapeutka doporučí vhodný program a počet ošetření - tzv. LPG kůra - pro dlouhodobý účinek.

Princip přístrojů LPG Systems

Profesionální přístroje LPG Systems pracují na principu mechanické biostimulace pokožky, základem jsou fyzioterapeutické praktiky, které jsou díky přístroji ještě intenzivnější. Pohyb ošetřující hlavice řídí LPG software a program se vždy se nastaví dle konkrétní potřeby klientky, protože každé tělo je individuální a každá žena řeší jiný problém. LPG masážní hlavice cíleně řídí intenzitu LPG ošetření, buď působíme hlouběji v podkoží pro zeštíhlení (lokální tuk, celulitida) nebo zpevňujeme a vyhlazujeme pokožku (anti-aging, bříško po porodu či operaci), provádíme lymfodrenáže (odlehčení těžkých nohou) a další přístrojové masáže.

Přístrojem LPG při ošetření působíme na tukové buňky, pojivové tkáně, cévní i lymfatický systém účinněji než jakákoliv ručně prováděná masáž. Profesionální LPG masáží se aktivuje lypolýza (+70% štěpení tuků) a tvorba fibroblastů v podkoží, obnovuje se přirozená tvorba kolagenu a elastanu – omlazení pokožky celého těla – anti-aging masáže. Pokožce se navrací elasticita a zpevňuje se ochablé podkožní vazivo.

LPG ošetření nabízí opravdu efektivní způsob odbourávání celulitidy, zpevnění a tvarování těla i odstraňování tuku v problémových partiích. Dle posledních studií se stalo unikátní ošetření LPG ENDERMOLOGIE® v Evropě a USA standardní součástí životního stylu speciálně pro klientelu 50+. Tito klienti dochází namísto do hlučné posilovny do relaxačních LPG center 2x týdně - dokonalá anti-aging prevence.

Speciální program také pro muže

Speciálně pro muže mají LPG přístroje programy na relaxační a sportovní masáže (před zátěží na zahřátí svalů, po zátěži pro uvolnění), sportovní centra a kliniky využívají tyto přístroje na rychlou rehabilitaci poraněných svalů, klinické studie potvrzují o 50% rychlejší regeneraci svalu pomocí LPG přístroje.

 

Zveme Vás na odbornou konzultaci a ukázku ošetření ZDARMA
(po telefonické dohodě).