Pozvánka na veletrh FOR BEAUTY

Srdečně Vás zveme 8. - 9. 10. na letošní veletrh FOR BEAUTY v Praze Letňanech na LPG stánek B26 v hale 3. Těšíme se na Vás. Tým KP Medical s.r.o.

NOVÁ PODPORA endermologie® BODY 2021

LPG® ENDERMOSLIM: NOVÁ ŘADA ETICKÉ KOSMETIKY A NUTRI PRODUKTŮ -  2 NOVÉ LPG PRODUKTY BODY SHAPING GEL (tvarující tělový gel) a BODY SHAPING CREAM (tvarující tělový krém) jsou založeny na exkluzivní synergii působení na buněčné adipocyty i na fibroblastypro optimalizaci výsledků endermologie®. NOVÝ LPG® SLIMMING CONCENTRATE V KAPSLÍCH! bezpečné hubnutí pro každého. Působí jako přirozený stimulant těla. - více informací a info brožura ke stažení

Nový HUBER 360 EVOLUTION pro ZDRAVÍ a SPORT

Přístroj HUBER 360® EVOLUTION se specializuje na rehabilitaci kloubů a svalů, má široké spektrum fyzioterapeutických funkcí. Nabízí i nové protokoly pro zeštíhlení a efektivní 3D fitness, již po 5 minutách je aktivováno spalovaní tuků a zlepší se váš fyzický výkon. Další informace včetně videa.

Pozvánka na premiéru nového přístroje HUBER 360® EVOLUTION

Srdečně Vás zveme 10. 10. 2019 v 11 hodin na představení nového přístroje HUBER 360® EVOLUTION, která proběhne v LPG SHOWROOMu KP MEDICAL ČERNOŠICE za účasti zástupců LPG SYSTEM FRANCE. Prosíme potvrzení Vaší účasti mailem či telefonicky, počet míst je omezený.

LPG ENDERMOLOGIE®: Nohy lehké jako pírko!

Letní čas a vysoké teploty -  čas pro ošetření přístrojem LPG ALLIANCE® k odlehčení vašich končetin a obnovení celkové pohody. Cellu M6 Alliance® obnovuje eliminační funkce organizmu a cíleně stimuluje tělní oběh, tím odvádí
nadbytečnou vodu z těla. Jak to funguje, pohled lékaře a osobní zkušenost najdete ve zprávě ke stažení v češtině (PDF, 300 KB) i ve slovenštině (PDF, 300 KB).

Nabízíme řešení: SBOHEM CELULITIDO

Již od 3. ošetření dochází k redukci celulitidy (67%*), pokožka je viditelně hladší a jemnější. CELLU M6 Alliance® řeší problém celulitidy změkčením a uvolněním tkání, přitom obnovuje i tělní oběh pro podporu látkové výměny. Více informací v informační brožuře ke stažení - česky i slovensky (PDF cca 300 KB).

LPG ENDERMOLOGIE® PRO VÁŠ KRÁSNÝ ZADEČEK

Nabízíme efektivní řešení, jak vaše pozadí zeštíhlit, vytvarovat a znovu využít jako přednost! Nový přístroj CELLU M6 Alliance® odstraňuje odolný tuk z problematických partií a současně zpevňuje pokožku. 100% přirozená péče pro zeštíhlení a modelaci vaší postavy před létem. Více informací v dokumentu ke stažení - česky (PDF cca 300KB) i slovensky (PDF cca 300KB).

Pozvánka na největší jarní mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE

Zveme Vás na největší jarní mezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE, který se koná 15. -16. března v PVA EXPO Praha – Letňany. Rádi Vás uvítáme na stánku LPG® (č.45 hala střed 2A), kde budeme po oba dva dny prezentovat novou generaci LPG přístrojů Cellu M6® ALLIANCE. Těšíme se na Vás.

Přirozená krása a omlazení již za 15 minut - ENDERMOLOGIE® FACE

Stále více exkluzivních kadeřnických salonů hledá efektivní rozšíření služeb pro náročnou klientelu. Nabídněte svým klientům unikátní světovou péči LPG® endermologie® face, 15 minutové ošetření s okamžitým výsledkem! Podrobnosti ve zprávě ke stažení (PDF cca 500 KB).

ENDERMOLOGIE® MEDICAL - léčí otoky a zeštíhlí Vaše tělo

LPG řešení pro těžké a bolavé nohy, oteklé kotníky a viditelné žíly! Terapeutická kůra LPG endermothérapie® při které dochází k šetrné mobilizaci tkání, obnově žilní mikrocirkulace a stimulaci lymfatického systému. Podrobné informace v informačním letáku ( PDF cca 128 KB).